„Dług” w Kosowach. Pobili go i wymusili zwrot pieniędzy

Ukradł rower na kolbuszowskim Rynku. Jego tłumaczenie było dziwne

Sceny niczym z kultowego filmu „Dług” rozegrały się w Kosowach. Trzej młodzi mężczyźni zaatakowali 20-latka. Pobili go, kopiąc i uderzając, i wymusili na nim w ten sposób zwrot pieniędzy
W sobotę (29.07) w budynku komendy policji w Kolbuszowej zjawił się 20-letni mieszkaniec powiatu, który złożył zawiadomienie dotyczące rozboju.

Mówił, że będąc na spotkaniu ze znajomymi w Kosowach, został zaatakowany przez trzech znanych mu młodych mężczyzn. Kopali go i uderzali.

Następnie zmusili do wykonania przelewu ponad 1000 złotych na konto jednego z nich. Twierdzili, że 20-latek miał wobec nich dług do spłacenia.
Poturbowany mężczyzna powiadomił policję. Jeszcze tego samego dnia mundurowego zatrzymali trzech mieszkańców powiatu kolbuszowskiego w wieku 17,18 i 20 lat. Trafili oni do policyjnego aresztu.

Wczoraj, po zgromadzeniu niezbędnych materiałów, usłyszeli zarzuty stosowania przemocy w celu wymuszenia zwrotu pieniędzy oraz pobicia.

Decyzją prokuratora, wobec nich zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego i zakazu opuszczania kraju.
Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. W sprawie trwają dalsze czynności.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.