Czy z ulicy Jana Pawła II znikną pseudo wysepki? Jest deklaracja radnego
Trudno znaleźć w Kolbuszowej kierowcy, który nie skarżyłby się na pseudo-wysepki na ulicy Jana Pawła II. Elementy, które w swym założeniu miały uspokoić ruch w tej części miasta, doprowadzają ludzi do szewskiej pasji. Niejeden uszkodził tam oponę, koło, czy zawieszenie samochodu.
W związku z licznymi skargami władze miasta zleciły co prawda dokonanie tam pewnych korekt, ale tak naprawdę niewiele one dały. „Wysepki” zostały. W międzyczasie zmodernizowano ulicę 11 listopada, gdzie dla zdyscyplinowania kierowców powstało przejście dla pieszych, które jednocześnie jest progiem zwalniającym (poniżej na filmie). Takiego rozwiązania na ulicy Jana Pawła II chciałby radny Stanisław Długosz. Obietnicę likwidacji „wysepek” umieścił również na swojej ulotce wyborczej.

Kolbuszowa.lokalnie24.com

Modernizowana ulica 11 listopada w Kolbuszowej – wyniesione przejście dla pieszych zamiast durnych wysepek, takich jak na ul. Jana Pawła II.

Opublikowany przez Kolbuszowa.lokalnie24.com Piątek, 10 sierpnia 2018

 
– Uważam, że taki próg świetnie się sprawdza na ul. 11 listopada – podkreślał Długosz. Problemem może okazać się jednak postawa burmistrza Jana Zuby, któremu „wysepki” nie przeszkadzają. Inną przeszkodą mogą być wysokie koszty przerobienia dopiero co zmodernizowanej ulicy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.