„Czołówka” w Ostrowach Tuszowskich. Dwie ranne kobiety w szpitalach

Dziś (23.04) około godziny 15 na drodze lokalnej w Ostrowach Tuszowskich w kierunku Przyłęka doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku czego do szpitali z obrażeniami ciała trafiły dwie kobiety. Obie są mieszkankami powiatu kolbuszowskiego.

Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej, informuje, że wypadku udział brały pojazdy marki Dodge i Volkswagen. Samochody te jechały w przeciwnych kierunkach. – Nie ustaliliśmy jeszcze, czy doszło do czołowego czy częściowo czołowego zderzenia – zastrzega policjantka. – Wiemy natomiast, że w wypadku uczestniczyły trzy panie. Wszystkie one są mieszkankami naszego powiatu, z których dwie trafiły do szpitali. Są to kierowca dodge i pasażerka volkswagena. Nie wiemy jeszcze, na chwilę obecną, jak poważnych obrażeń ciała doznały obie kobiety.
Droga w Ostrowach Tuszowskich przez kilka godzin była zablokowana. Ruch odbywał się wahadłowo. Policjanci prowadzili tam czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności wypadku.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.