Cud przedwyborczy
Michał Karkut, sołtys Kolbuszowej Górnej, na portalu społecznościowym postanowił podzielić się tym, co zastał na ul. prof. Żytkowskiego. Nazwał to cudem przedwyborczym. Oto co o tym napisał:

„Przez wiele lat mieszkańcy tej ulicy nie mogli się doprosić aby dokończyć tę drogę i połączyć ją z obecną ulicą Krzaklewskiego (od strony szpitala). Dziś, gdy zobaczyłem efekt prac, to aż dwie fotki zrobiłem! Szok! Jak to teraz nagle i dokumentacja jest i pieniądze na kostkę się znalazły. To niedorzeczne aby tak przed samymi wyborami nagle wszystko robić. Ludzie przecież nie są głupi i widzą co się dzieje. Zgadzam się z tym co przy tej drodze usłyszałem: to kampania za publiczne pieniądze”.

Ul. prof. Żytkowskiego /Fot. M. Karkut/
– Michał, nie narzekaj. Lepiej późno niż wcale, przecież to jest dla ludzi, a każdy i tak głosuje zgodnie ze swoim sumieniem – napisała jedna z komentujących . – Nie narzekam, tylko zwracam uwagę, jak to jest niepoważne aby przekładać inwestycje w czasie i robić je na pokaz tuż przed wyborami. To trzeba zmienić – odpowiedział Michał Karkut, który jesienią najprawdopodobniej będzie ubiegał się o fotel burmistrza Kolbuszowej. Co więcej, zamierza też zawalczyć o Radę Miejską.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.