„Cetnar” z asystą na koncie

W rozegranym dziś (28.10) meczu 14. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy Sandecja Nowy Sącz przegrała z Górnikiem Zabrze 2-1. W podstawowym składzie to spotkanie rozpoczął Mateusz Cetnarski.

Kolbuszowianin miał swój wkład w jedynym golu dla gospodarzy. W 30. minucie precyzyjnie dośrodkował z rzutu wolnego z boku pola karnego, a Michal Piter-Bucko głową wpakował piłkę do bramki Górnika. W 64. minucie „Cetnar” został zmieniony przez Bartłomieja Kasprzaka.

W tym sezonie wychowanek Kolbuszowianki rozegrał w Ekstraklasie 9 meczy i zdobył dwie bramki. Sandecja, do której został wypożyczony z Cracovii Kraków, plasuje się na 11. miejscu w tabeli.