Black Friday w kolbuszowskim House of Strength. Tego nie możesz przegapić

Black Friday w House of Strength. To szansa, której nie możesz przegapić

Jutro Black Friday – najbardziej wyczekiwany dzień przez miłośników zakupów. Tego dnia wyjątkowe promocje czekają także w House of Strength w Kolbuszowej. Przyjdź i sprawdź.

House of Strength mieści się przy ulicy Piłsudskiego 27 w Kolbuszowej. Na trzech piętrach znajdziesz tam: strefę fitness, siłownię i saunę.

Na dużej przestrzeni zlokalizowane są dobrze wyposażone sale treningowe, a w nich – nowoczesny sprzęt i profesjonalni instruktorzy, którzy pomogą osiągnąć Ci Twój cel.

Jest tam coś jeszcze, co powoduje, że ten klub jest wyjątkowy. To przyjazna atmosfera, która sprawi, że czujesz się jak w domu. Warto to sprawdzić.

Okazją do tego będzie już ten piątek (24.11), czyli Black Friday. Z tej okazji House of Strength przygotował coś specjalnego.

Jest to 20 procent zniżki na karnet miesięczny. Zainwestuj więc w swoje zdrowie i dobre samopoczucie. To na pewno Ci się opłaci. Promocja potrwa do czwartku (30.11).

Black Friday w kolbuszowskim House of Strength - plakat.

Więcej informacji na temat klubu, jego oferty i wszystkich promocji znajdziesz w jego social mediach: Facebooku i Instagramie.

Można też dzwonić na nr 787 149 373.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.