Bezgotówkowe Kino Objazdowe, którego partnerem strategicznym jest Fundacja Polska Bezgotówkowa, kontynuuje podróż po Polsce. W piątek (08.11) odwiedzi Kolbuszową.
Bezgotówkowe Kino Objazdowe jest odpowiedzią na społeczną potrzebę edukacji w zakresie finansów cyfrowych oraz upowszechniania kultury wśród mieszkańców mniejszych miejscowości, w których na co dzień nie ma dostępu do kina.
Bezgotówkowe Kino Objazdowe
Z myślą o lokalnych przedsiębiorcach przygotowano mobilne biuro Fundacji, w którym można uzyskać szczegółowe informacje na temat płatności cyfrowych oraz dowiedzieć się, jakie programy wsparcia dla małych firm realizuje obecnie Fundacja.
– Naszym zadaniem jest przede wszystkim wspieranie przedsiębiorców w prowadzeniu ich biznesów, zwłaszcza w czasie tak dynamicznych zmian. Wiemy, z jakimi wyzwaniami mierzą się na co dzień. Dzisiaj oferowanie wysokiej jakości usług to niejedyny czynnik decydujący o przewadze konkurencyjnej. Coraz bardziej liczą się dodatkowe udogodnienia dla klientów takie jak szybkość, wygoda, wybór – na przykład w zakresie metod płatności.
– Gorąco zachęcam przedsiębiorców do odwiedzenia naszego mobilnego biura i skorzystania z wiedzy oraz doświadczenia ekspertów, którzy opowiedzą więcej na temat korzyści płynących z wdrożenia cyfrowych form płatności – komentuje Joanna Erdman, prezeska zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa.
W piątek Kolbuszowa
W ramach filmowej trasy po Polsce, przed ośrodkami kultury w każdej odwiedzanej miejscowości pojawi się nowoczesny kamper, a w nim mobilne biuro Fundacji i jej partnerów.
Przedsiębiorcy, a także przedstawiciele jednostek samorządowych (np.: szkoły, przedszkola, biblioteki, urzędy) będą mogli na miejscu skorzystać ze wsparcia Programu Polska Bezgotówkowa. Dodatkowo osoby, które odwiedzą mobilne biuro i zostawią wizytówkę otrzymają voucher na popcorn.
Więcej informacji na www.filmowobezgotowkowo.pl/dla_firm.
Już 8 listopada Bezgotówkowe Kino Objazdowe zawita do Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej. Na filmowej mapie Kina znalazły się również: Dynów, Boguchwała, Sułkowice, Kroczyce, Żarki, Miasteczko Śląskie, Pińczów, Szczekociny, Pszów, Lwówek Śląski, Ziębice, Wołów, Syców, Nowogród Bobrzański, Krosno Odrzańskie oraz Skwierzyna. Mieszkańcy tych miejscowości będą mogli obejrzeć najnowsze premiery kinowe.
Sprawdź repertuar
Listy do M. Pożegnania i powroty
Główna propozycja w repertuarze to wyświetlany od dnia premiery ogólnopolskiej świąteczny megahit „Listy do M. Pożegnania i powroty”, który powraca w nowej odsłonie. Po 10 latach na ekranach ponownie aktorzy z pierwszych dwóch części „Listów do M.” Maciej Stuhr wcielił się w postać Mikołaja Koniecznego i Roma Gąsiorowska w roli Doris.
Obok nich plejada aktorów z poprzednich części: Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk czy Janusz Chabior.
U Pana Boga w Królowym Moście
Kolejna pozycja w repertuarze to pełna zabawnych sytuacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia „u Pana Boga w Królowym Moście”. To kontynuacja kultowej serii filmów w reżyserii Jacka Bromskiego. W najnowszej części komedii spotykają się po raz kolejny dobrze znani widzom bohaterowie – m.in. proboszcz, komendant i burmistrz.
Czy odnalezienie tajemniczych dokumentów w lochach miejscowego kościoła doprowadzi do powstania nowego niepodległego państwa?
Dziki Robot
Z myślą o familijnych pokazach dla całych rodzin na ekranie „Dziki Robot”. Jest to kolorowa i wciągająca animacja, najnowsze dzieło studia DreamWorks. Jest ono odpowiedzialne za takie hity jak „Shrek”, „Kung Fu Panda”, „Jak wytresować smoka” czy „Pingwiny z Madagaskaru”. Film został zrealizowany na podstawie książki Petera Browna, która znalazła się na liście bestsellerów New York Timesa.
To historia robota ROZZUM, dziewczynki nazywanej w skrócie „Roz”. Rozbija się ona na niezamieszkanej wyspie i musi przystosować się do surowego otoczenia. Stopniowo uczy się jak przetrwać, buduje relacje ze zwierzętami, a nawet zostaje przybranym rodzicem osieroconego pisklęcia. Zapowiada się piękny, animowany film dla całej rodziny.
Więcej informacji na: https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/721
Niespodzianki i rabaty
Dla wszystkich fanów kina i widzów, którzy dokonają płatności na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe. Organizatorzy proponują również rabaty dla grup zorganizowanych oraz niższe ceny dla studentów i seniorów.
Edukacja w kinie
Fundacja Polska Bezgotówkowa prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne z zakresu promocji innowacji finansowych, zarówno wśród przedsiębiorców, jak i konsumentów.
W ramach projektu, wszyscy widzowie kina będą mogli zapoznać się z ciekawymi materiałami edukacyjnymi.
Przed każdym seansem dla przedszkoli i szkół emitowane będą krótkie filmiki edukacyjne z zakresu nauki o finansach i podstawach przedsiębiorczości.
Do końca roku, w ramach II edycji projektu, Fundacja planuje odwiedzić ponad 50 miejscowości w całym kraju. W ten sposób dostarczy mieszkańcom wiedzę na temat finansów cyfrowych i płatności bezgotówkowych wraz z kulturą na najwyższym poziomie.
Gdzie kupić bilety?
Ceny biletów: normalne 20 zł, ulgowe 18 zł, grupowe 16 zł
Bilety do kupienia na www.FilmowoBezgotowkowo.pl.
Polub nas na Facebooku @FilmowoBezgotowkowo.
Więcej informacji o Fundacji na: www.PolskaBezgotowkowa.pl.
Organizator: Outdoor Cinema
Partner strategiczny: Fundacja Polska Bezgotówkowa
Partnerzy:
PKO Bank Polski, Bank Spółdzielczy w Dynowie, Bank Spółdzielczy w Kolbuszowej, Bank Spółdzielczy
w Niechobrzu, Bank Spółdzielczy w Szczekocinach, Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie, Bank Spółdzielczy w Otmuchowie, Lubuski Bank Spółdzielczy, Bank Spółdzielczy w Poddębicach, Bank Spółdzielczy w Leśnicy, Bank Spółdzielczy w Drezdenku, Bank Spółdzielczy w Krapkowicach, Bank Spółdzielczy w Kłodawie, Bank Spółdzielczy w Nowej Soli, ESBANK Spółdzielczy, oraz eService, Planet Pay, Worldline i Elavon
Partnerzy wspierający: KoKo Kamper, Fundacja Cyberium