Bernadetta Wolak-Posłuszny, wójt gminy Cmolas: – Nasz turniej tańca towarzyskiego to dla mnie sama radość [WIDEO]

Bernadetta Wolak-Posłuszny, wójt gminy Cmolas: – Turniej tańca towarzyskiego w Cmolasie to dla mnie sama radość

– Bardzo cieszę się, że tak to wygląda. Że to wydarzenie cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem w całym kraju. Dla mnie to sama radość – mówi nam wójt Bernadetta Wolak-Posłuszny, komentując IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Cmolasie.

Turniej odbył się w niedzielę (16.06) w hali sportowej Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie. Występy podzielono na cztery bloki. Z uwagi na gigantyczną liczbę zawodników turniej trwał ponad… 13 godzin.

Tytaniczna praca załogi OWiR

Transmisję na żywo z można było obejrzeć na naszym Facebooku. Kilkunastogodzinne nagranie wideo, relację tekstową i galeria zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie w artykule: Tak było na IX Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Cmolasie [ZDJĘCIA, WIDEO].

O prestiżu zawodów w Cmolasie świadczy gigantyczna wręcz liczba uczestników.

– Frekwencja przerosła nasze oczekiwania. Rok temu mieliśmy ponad 300 uczestników, a teraz było ich prawie 600. Dla nas to fantastyczna sprawa. Z drugiej strony było to ogromne przedsięwzięcie, za który stał ogrom pracy ze strony pani Iwony Sody, dyrektor Ośrodka Wypoczynki i Rekreacji w Cmolasie, oraz pracowników tej placówki – podkreśla Bernadetta Wolak-Posłuszny, wójt gminy Cmolas.  

„Dla mnie to sama radość”

– Wysoka frekwencja świadczy o tym, że ten nasz turniej jest ceniony i bardzo dobrze postrzegany w całym kraju. Bardzo cieszę się, że tak to wygląda. Jest to też doskonała promocja naszej gminy oraz Ośrodka Wypoczynki i Rekreacji w Cmolasie w kontekście innych wydarzeń, które mogą być tu organizowane. Dla mnie to sama radość.

– Dziś mogę zapewnić, że ten turniej będzie kontynuowany w przyszłości. Chcemy, żeby on w dalszym ciągu był postrzegany w tak pozytywny sposób, jak do tej pory, żeby nadal budził takie zainteresowanie i żeby uczestników z każdym rokiem było coraz więcej – zaznacza Bernadetta Wolak-Posłuszny.

Transmisja na żywo

To już druga impreza z rzędu w OWiR Cmolas, która jest transmitowana na żywo w naszych mediach społecznościowych. Dzięki temu zmagania tancerek i tancerzy mogło obejrzeć wiele tysięcy osób. Jest to pewne novum, bo czegoś takiego w gminie Cmolas jeszcze nie było.

– Uważam, że mamy fantastyczne imprezy i wydarzenia sportowe. Powinniśmy się tym chwalić, także za pośrednictwem mediów społecznościowych, i docierać do jak największej liczby odbiorców. Liczymy na to, że dzięki temu co zobaczyli w transmisjach, zaszczycą nas swoją obecnością w przyszłorocznych imprezach – dodaje pani wójt.    

Nagranie wideo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.