„Chcę być aktywnym dyrektorem” [FOTO, WIDEO]

"Chcę być aktywnym dyrektorem" [FOTO, WIDEO]

Minął tydzień odkąd Paweł Michno został dyrektorem Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kolbuszowej. Jego nominacja jest szeroko komentowana. Tematów do rozmowy więc nie brakowało.

Paweł Michno ma 48 lat, żonę Danutę i trzech synów. Aktualnie mieszka w Kolbuszowej Górnej, jednak większość  życia spędził na osiedlu przy ulicy ks. Ludwika Ruczki w Kolbuszowej.
To znany w środowisku lokalnym historyk, pedagog, regionalista oraz miłośnik podróżowania.

Był nauczycielem historii w szkołach podstawowych nr 2 w Kolbuszowej i w Kolbuszowej Górnej. Jest sekretarzem Regionalnego Towarzystwa Kultury im. Juliana Macieja Goslara w Kolbuszowej.

Stworzył i przez wiele lat szefował Kolbuszowskiemu Klubowi Turystycznemu „Salamandra”. W ramach tego stowarzyszenia organizował wyprawy, wycieczki, marsze na orientację i festiwale turystyczne.
Przez ostatnie 16. lat zasiadał w Radzie Miejskiej, a w ostatniej kadencji był tam przewodniczącym Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej, Opieki Społecznej i Zdrowia.

Od 1 października 2022 roku jest dyrektorem Miejskiej i Powiatowej Biblioteki w Kolbuszowej. Portal kolbuszowalokalnie.pl jest pierwszym medium, któremu udzielił wywiadu w nowej roli.

Zadaliśmy mu pytania od naszych Czytelników, także dotyczące jego nominacji. Podsumował 16. lat swojej pracy w Radzie Miejskiej. Zdradził nam także swoje zawodowe plany na najbliższe lata. Rozmawialiśmy prawie godzinę. Efekty tego poniżej.
Galeria zdjęć

"Chcę być aktywnym dyrektorem" [FOTO, WIDEO]
"Chcę być aktywnym szefem biblioteki" [FOTO, WIDEO]

"Chcę być aktywnym szefem biblioteki" [FOTO, WIDEO]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.