Bal Karnawałowy w Przedszkolu „Happy Kids” w Kolbuszowej [ZDJĘCIA]

Bal Karnawałowy w Przedszkolu "Happy Kids" w Kolbuszowej [ZDJĘCIA]

W piątek (10.02) w Niepublicznym Przedszkolu Językowym „Happy Kids” odbył się Bal Karnawałowy. Na czas zabawy dzieciaki zamieniły w bajkowe postaci. Dziewczynki wcieliły się w role księżniczek czy wróżek, a chłopcy w królewiczów, rycerzy i piratów.

Bal Karnawałowy w przedszkolu „Happy Kids” był czasem radosnych zabaw i konkursów. Imprezę poprowadziła profesjonalna animatorka.

Były liczne konkursy. Nie zabrakło zabawy z chustą, bałwankami i kolorowymi piłeczkami.
Przedszkolaki w pięknych i pomysłowych strojach z ogromnym przejęciem poruszały się po sali balowej. Była pyszna wata cukrowa oraz popcorn. Nie zabrakło również pysznego poczęstunku.

Dzieci były tak szczęśliwe i radosne, że jeszcze długo po zakończonym balu z ekscytacją opowiadały wszystkim o swoich wrażeniach. Na pewno chwile te na długo pozostają w ich pamięci.

Niepubliczne Przedszkole Językowe „Happy Kids” mieści się przy ulicy Bora Komorowskiego 14 i jest jedyną tego typu placówką w powiecie.

Dzieciaki przyswajają tam tajniki języków obcych. W ofercie placówki są języki: angielski, hiszpański, francuski, a od niedawna, także i włoski. Maluchy w dwóch grupach (starszej i młodszej) z zaciekawieniem przysłuchują się nowym słowom i piosenkom.

Przedszkole zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 2,5. do 6. lat. Cały czas trwa rekrutacja. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc na nr tel.: 665-548-280.
Szczegółowe informacje są na:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.