Alkohol, marihuana, mefedron i… szpital

Ile kosztuje nas Izba Wytrzeźwień w Rzeszowie?
Zdjęcie ilustracyjne.

Do szpitala trafił 28-latek, który podczas imprezy w Kosowach wymieszał alkohol z narkotykami i stracił przytomność. Znaleziono przy nim marihuanę i mefedron.

Kolbuszowscy policjanci interweniowali w sobotę (12.11) w nocy w Kosowach, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym przedawkowania narkotyków.
Na miejscu zastali trzy osoby. Jak ustalili, jeden z mężczyzn miał wcześniej spaść ze schodów i stracić przytomność, ale po chwili ją odzyskał.

Mundurowi wylegitymowali 24-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego oraz dwójkę mieszkańców województwa małopolskiego: 26-letnią kobietę i 28-latka. Mężczyźni zachowywali się nerwowo. Próbowali wyrzucić do toalety susz roślinny.

W kuchni policjanci znaleźli biały proszek. W pewnej chwili 28-latek ponownie stracił przytomność. Wezwano karetkę, którą został zabrany do szpitala.
Policjanci zatrzymali 24-latka oraz 26-letnią kobietę. Oboje trafili do policyjnego aresztu. Jak ustalili funkcjonariusze, młodzi ludzie zorganizowali sobie imprezę, w trakcie której zażywali narkotyki i pili alkohol. Zatrzymano również 28-latka, którego po udzielonej pomocy zwolniono ze szpitala.

Zabezpieczony susz i biały proszek przebadano przy użyciu testera narkotykowego, który potwierdził, że jest to marihuana i mefedron.

Alkohol, marihuana, mefedron i... szpital
Susz znaleziony na imprezie w Kosowach. Zdjęcie: KPP Kolbuszowa.
Po wykonaniu niezbędnych czynności, kobietę oraz mężczyzn przesłuchano, a następnie zwolniono do domów. W sprawie trwają dalsze czynności

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.