Acus Med sponsorem piłkarzy Stali Mielec

Acus Med z Kolbuszowej Dolnej sponsorem Stali Mielec

Acus Med, sklep dla fizjoterapeutów i sportowców z Kolbuszowej Dolnej, stal się jedynym ze sponsorów piłkarzy Stali Mielec, którzy z wielkim przytupem (zwycięstwo nad Lechem Poznań) rozpoczęli kolejny sezon w Ekstraklasie. Firma łoży też środki dla I-ligowej Stali Rzeszów. Mało tego, wiele wskazuje na to, że będzie też współpracować z Legią Warszawa.

Acus Med mieści się przy ulicy Mieleckiej w Kolbuszowej Dolnej. Jest między innymi producentem popularnej wśród sportowców maści na kontuzji, igieł do suchego igłowania oraz mat do akupresury. Oferuje również suchy lód, maści i kremy o właściwościach rozgrzewających i chłodzących.
Firmę w 2017 roku założyli i stworzyli od podstaw bracia Sławomir i Jakub Mokrzyccy z Kolbuszowej Dolnej. W ciągu zaledwie pięć lat przedsięwzięcie to zanotowało ogromny progres.

Obecnie bracia zatrudniają blisko 30 osób, w większości są to mieszkańcy gminy Kolbuszowa.

To nie wszystko. Firma jest też mecenasem piłki nożnej. Od ponad roku współpracuje ze Stalą Rzeszów, a od tego sezonu stał się jednym ze mieleckiej Stali – jedynej drużyny z Podkarpacia w Ekstraklasie.

Acus Med z Kolbuszowej Dolnej sponsorem Stali Mielec

Mało tego, jak się dowiedzieliśmy, firma z Kolbuszowej Dolnej ma również współpracować z Legią Warszawa. W tym przypadku chodzić ma o dostawę produktów.

Być może łożenie na futbol ma związek z tym, że Jakub Mokrzycki, a więc współtwórca Acus Med, to były piłkarz. W Stali Mielec spędził 3,5 roku, potem grał w Sokole Kolbuszowa Dolna.

– Jestem ogromnie dumny, że cały czas idziemy do przodu i że będziemy współpracować z drużyną do której mam ogromy sentyment. FKS Stal Mielec, cieszę się, że gramy razem. Mocno trzymam za Was kciuki. Do zobaczenia na meczach – napisał na Facebooku.

Acus Med wspiera również lokalne przedsięwzięcia o charakterze kulturalnym. Jest między innymi jednym z partnerów tegorocznego Festiwalu Spinacz.

Zdjęcie przedstawia braci Jakuba i Sławomira Mokrzyckich z czasów początki firmy, kiedy cały jej asortyment mieścił się w… jednej tylko szafie. Obecnie Acus Med wynajmuje kilka magazynów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.