15-latka wysiadła z autobusu, potrącił ją samochód

15-latka wysiadła z autobusu, potrącił ją samochód

W Cmolasie fiat potrącił 15-latkę, która wysiadła z autobusu. Dziewczyna nie upewniając się, czy może bezpiecznie przejść na drugą stronę drogi, weszła wprost pod koła samochodu.
Do zdarzenia doszło w środę (07.09), około godziny 15. Z ustaleń policji wynika, że 15-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego wysiadła z autobusu, który zatrzymał się na przystanku w Cmolasie.

Dziewczyna, wchodząc na jezdnię, nie zachowała ostrożności i weszła pod fiata, którego kierowca omijał stojący na poboczu autobus.

15-latka została przebadana przez ratowników medycznych. Na szczęście doznała jedynie niegroźnych otarć. Na miejsce przyjechał ojciec dziewczyny. W jego obecności policjanci przeprowadzili rozmowę z dziewczyną, którą pouczyli o właściwym zachowaniu na drodze.

Policjanci przypominają, że bezpieczna droga do szkoły, to również prawidłowe zachowanie podczas wsiadania i wysiadania z autobusów.
Wychodzenie zza przeszkody, którą mogą stanowić stojące na poboczach jezdni pojazdy, wymaga zachowania szczególnej ostrożności i rozwagi.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.