Złodziej zegarków wpadł po godzinie

Nawet 15 lat więzienia grozi 36-letniemu mieszkańcowi kolbuszowskiej gminy, który włamał się do zakładu zegarmistrzowskiego i skradł stamtąd osiem zegarków o wartości 2 500 zł.

Do zdarzenia doszło w Dniu Niepodległości, czyli w piątek (11.11). Policji udało się  ustalić, że złodziej wybijając szybę wszedł do środka, gdzie rozbił szybę w gablocie  wystawowej z zegarkami i ukradł część z nich. Mundurowym wystarczyła godzina, aby ustalić i zatrzymać sprawcę. To 36-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa. W przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. Ze względu na to, że w momencie ujęcia był nietrzeźwy, zarzut usłyszał następnego dnia. Przyznał się do popełnienia przestępstwa.
Prokuratura Rejonowa w Kolbuszowej zastosowała wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Policjanci odzyskali osiem skradzionych zegarków.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.