Zaginęła Stanisława Lubera z Kolbuszowej. Pomóżmy w jej odnalezieniu

Zaginęła Stanisława Lubera z Kolbuszowej. Pomóżmy w jej odnalezieniu - zdjęcie główne.

W niedzielę (15.10), o godzinie 20.50 ze swojego domu w Kolbuszowej wyszła 69-letnia Stanisława Lubera. Najpierw udała się na dworzec autobusowy, a następnie poszła ulicą Rzeszowską w kierunku Kolbuszowej Górnej. Potem ślad po niej zaginął.

Na chwilę obecną nie ustalono, czy Stanisława Lubera została w Kolbuszowej, czy może pojechała dalej. Może kierować się w stronę Rzeszowa, Przemyśla lub Warszawy.
Zaginiona nie jest osobą samodzielną i może mieć problemy z pamięcią. Jest natomiast religijną, może więc szukać schronienia w kościołach lub na cmentarzach.

Każdy kto zauważy zaginioną kobietę, proszony jest o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kolbuszowej. Można też dzwonić pod nr tel.: 478 221 310.

Stanisława Lubera była ubrana w granatową przyszywaną kurtkę z kapturem, który był podszyty brązowym misiem. Miała na sobie czarne spodnie, wsuwane czarne buty.

Miała przy sobie czarną torebkę i dwie większe torby na zakupy: czerwoną materiałową i dużą białą niebieską z logo Action.
Rysopis: kolor oczu brązowy, cera śniada włosy szpakowate, wzrost 175 cm, tęższa budowa ciała, cechy charakterystyczne to widoczny guz na przedramieniu oraz specyficzny chód wolny i kołyszący.

Zaginiona Stanisława Lubera.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.