Z Ekstraklasy do okręgówki. 27-letni Patryk Fryc melduje się w Arłamowie

Patryk Fryc niespodziewanie w przerwie zimowej zasilił szeregi MKS Arłamów Ustrzyki Dolne – drużyny, która występuje na poziomie… okręgówki (szósty szczebel rozgrywek).

27-letni Patryk Fryc, który nie tak dawno grał z powodzeniem w Ekstraklasie, pracuje dziś w hotelu Arłamów i gra w klubie z Ustrzyk Dolnych – napisał znany dziennikarz, Krzysztof Stanowski.
Występy w Wiśle Kraków

O transferze poinformował również klub z Bieszczadów. – Trafił do nas na zasadzie wolnego transferu, podpisując jednocześnie trzyletnią umowę – czytamy w komunikacie MKS Arłamów Ustrzyki Dolne.

Patryk Fryc jest wychowankiem Kolbuszowianki Kolbuszowa. Zadebiutował w Ekstraklasie w 2013 r. w barwach krakowskiej Wisły, ale nie utrzymał się tam długo. Dużo lepiej wiodło mu się w Termalice Nieciecza, w której spędził kolejne cztery lata. W sumie w Ekstraklasie zaliczył 67 występów.

Następnie Patryk związał się z I-ligową Puszczą Niepołomice, by po pół roku grać o poziom niżej, w Olimpii Grudziądz. Latem 2019 r. trafił do III-ligowego Sokoła Sieniawa. Teraz wychowanek Kolbuszowianki „zameldował się” w krośnieńskiej okręgówce, w MKS Arłamów Ustrzyki Dolne.
Czytaj również

Nasi w piłkarskiej Ekstraklasie: dobry czas Patryka Fryca, kontuzja „Cetnara”

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.