Wywiad z radnym powiatowym PiS z Kolbuszowej hitem Internetu. Józef Prymon: Byłem trzeźwy [WIDEO]

Wywiad z radnym powiatowym PiS z Kolbuszowej hitem Internetu. Józef Prymon: Byłem trzeźwy [WIDEO]

Radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości z Kolbuszowej, Józef Prymon stał się sławny w całej Polsce. Powód? Wywiad, jakiego udzielił wczoraj jednej z telewizji. Internauci twierdzą, że był pijany.     

Józef Prymon w Radzie Powiatu reprezentuje gminę Niwiska. Jest nie tylko radnym, ale również zasiada w Zarządzie Powiatu. Do samorządu wybrano go z ramienia PiS.

Wczoraj wraz z innymi członkami i sympatykami tej partii wziął udział w proteście w Warszawie przeciwko zmianom w mediach publicznych.

Innym powodem manifestacji  było zatrzymanie i przetransportowanie do zakładów karnych skazanych prawomocnymi wyrokami sądowymi Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika.

W rozmowie z Goniec.pl radny powiatowy zachowywał się nienaturalnie. Internauci nie mają wątpliwości – był pod wpływem alkoholu.

– My jesteśmy za Polską i nigdy nie opuścimy tej Polski. Ona jest dla nas, dla naszej Ojczyzny – mówił radny w rozmowie z dziennikarzem.  

– Ten pan to już chyba po „głębszej rozgrzewce w autokarze” – czytamy w jednym z kilku tysięcy komentarzy pod nagraniem wideo

– Kolega w kapelusiku po dobrym kielichu – pisze inny internauta.

Radny powiatowy w rozmowie z Korso Kolbuszowskim twierdzi, że był trzeźwy, a jego styl wymowy był spowodowany jedynie chrypką.

Film z jego udziałem zanotował ponad 133 tysięcy wyświetleń, reakcję pod nim zostawiło ponad 2,5 tys. osób. Liczby te cały czas rosną.

W powyższym nagraniu wideo Józef Prymon „występuje” od 50 sekundy.

10 Komentarzy

  1. W sumie zazdroszczę. Wsadzili dziadków do autobusu, polali wódkę, zawieźli do Warszawy. Tam pokrzyczeli, potańczyli. Jednym zdaniem dobra impreza była za darmo

  2. Co się czepiacie?
    Przejechali się do stolicy,zabawili się , pokrzyczeli. Przynajmniej bez wyzwisk i obelg typu osiem gwiazdek a i pan redaktor nie został opluty i obtrabiony jak ma manifach koalicji 13 grudnia.
    Wolicie formy protestu babci Kasi i Lempart?

  3. Pojechali autobusem z ramienia partii dostali alkohol i kanapki… Pojechali w imie czego? Broniąc ludzi którzy zarabiają miliony, kumoterstwa, byle jakości, nepotyzmu, syndromu „oblężonej twierdzy”, nadinterpretowania patriotyzmu i wpajając innym ze z tego powodu tam pojechali sic! narod wybral – rekordowa frekwencja nie wzięła się z znikąd. Ludzie mieli dosc robienia wody z mozgu przez partyjny przekaz. Co do Prymona to wiesniak zawsze zostanie wiesniakiem, a jeszcze narobil wstydu regionowi. Moze sie wypierac ale widac ze blisko 2 promile. WSTYD PANIE PRYMON KOLEDZY ZZA SKLEPU MAM NADZIEJE ZE PANA JUZ NIGDZIE NIE WYBIORA

  4. Człeka znam osobiscie,przyzwoity,dobry chłopina,nie pijacy alkocholu.Problem w tym,ze zydowska gazeta pokazała go tak jak menela,a on dał sie pedejść.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.