Wysoka porażka u siebie

W sobotę (13.04) piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna wysoko przegrali na własnym stadionie z Eskoballem Stalą Sanok 0-3. Wszystkie trzy bramki rywale strzelili w pierwszej połowie, prezentując przy tym stuprocentową skuteczność. To nie tak miało być…

W drugich 45. minutach goście, prowadząc 0-3, mogli sobie pozwolić na rozluźnienie. Sokół zaś próbował stwarzać sytuacje. Jedną z nich zapoczątkował Mateusz Prokop, ale po jego podaniu Dawid Maziarz trafił w słupek. Gospodarze do końca ambitnie dążyli do zdobycia honorowej bramki.Na stanowisku był jednak golkiper rywali, bardzo dobrze grała również obrona sanoczan.

Po 23. kolejkach Sokół zajmuje 12 miejsce w tabeli, mając 7 punktów przewagi nad strefą spadkową. W następnej serii, w sobotę (20.04) klub z Kolbuszowej Dolnej zagra na wyjeździe z Wisłokiem Wiśniowa.