Wypadek z udziałem pijanego kierowcy w Nowej Wsi. W aucie znaleziono mefedron
W niedzielę (25.08) około godziny 18.30 w Nowej Wsi na drodze w stronę Domatkowa 20-letni kierowca hyundaiem  stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu uderzając w przepust drogowy, a potem w drzewo i ogrodzenie znajdującej się obok posesji.

W samochodzie, oprócz kierowcy, podróżowało jeszcze dwóch mężczyzn. Wszyscy oni mają po 20 lat i są mieszkańcami gminy Raniżów. W wyniku zdarzenia cała trójka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Jeden z pasażerów hyundaia po udzieleniu niezbędnej pomocy został zwolniony.

Badanie wykazało, że kierujący pojazdem miał 0,54 promila alkoholu. Niewielkie ślady spożycia napojów wyskokowych znaleziono też w organizmie jednego z pasażerów.
Policjanci znaleźli w aucie trzy woreczki strunowe z białą substancją. Badanie testerem wykazało, że proszek zawiera mefedron.  To narkotyk, który ma działanie psychoaktywne i może powodować groźne skutki uboczne, szczególnie przyjmowany często oraz łączony z alkoholem i innymi stymulantami.

Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu. Hyundai został zabezpieczony na policyjnym parkingu. W tej sprawie trwają dalsze czynności.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.