Wyniki sondy mówią same za siebie. Kolbuszowianie chcą Sylwestra na Rynku
Nasi Czytelnicy nie mają wątpliwości – zabawa sylwestrowa powinna odbywać się na kolbuszowskim Rynku. Tak wynika z internetowej sondy, która funkcjonowała na Facebooku: na naszym fanpejdżu i grupie Nasza Kolbuszowa. Dlaczego ankieta odbyła się na portalu społecznościowym? Uznaliśmy, że ta forma głosowania jest dużo bardziej miarodajna niż ta anonimowa na naszej witrynie.

Ogółem w naszej sondzie wzięło udział 639 osób. Aż 530 z nich, czyli 83 procent wszystkich głosujących uznała, że plenerowa zabawa sylwestrowa powinna mieć miejsce na kolbuszowskim Rynku. Wśród zwolenników takiego rozwiązania nie brakuje znanych osób, są to m.in.: radni Dorian Pik i Barbara Draus; Marzena Mytych, dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej; Aneta Konefał, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1, czy Tomek „Tomix$” Wiącek, raper z TFM.
Przeciwko Sylwestrowi na Rynku było 109 internautów, czyli 17 procent uczestników sondy. Z osób znanych w tym gronie znaleźli się m.in. radni: miejski, Michał Karkut i powiatowy, Marek Kuna.

Podsumowując – przygniatająca większość internautów chce witać Nowy Rok na centralnym placu miasta. Mamy nadzieję, że ten werdykt do serca wezmą sobie decydenci – burmistrz Jan Zuba, miejscy urzędnicy i radni – których przecież nie brakuje wśród internautów. Chodzi o to, żeby w tą wyjątkową noc Kolbuszowa bawiła się przynajmniej tak jak pobliski Sędziszów Małopolski.

1 Komentarz

  1. No i po co, to nie na nasze warunki.na Dni Kolbuszowej nikt w lecie nie przyjdzie a co dopiero w środku zimy. Dajcie spokój. Kasa w błoto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.