Wybierzmy wolontariusza roku

Jeśli znasz kogoś, kto potrafią bezinteresownie działać na rzecz innych, powinieneś zgłosić go do konkursu na wolontariusza roku, który już po raz ósmy organizuje Starostwo Powiatowe.
Kandydata do tytułuj może zgłosić: co najmniej 10 mieszkańców, każda organizacja pozarządowa i instytucja publiczna działająca na rzecz mieszkańców. Potrzebne formularze oraz regulamin są dostępne na stronie starostwa: www.powiat.kolbuszowski.pl. w zakładce „oświata i kultura”, gdzie opublikowane są informacje o konkursach. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada.
Laureatami konkursu od 2010 r. byli kolejno: Barbara Burek, Stanisław Kosiorowski, Ewa Wójcicka, Maria Strzępa, Władysława Gorecka, Zenona Chodorowska i w ubiegłym roku – Krystyna Styga (na zdjęciu).

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.