Wybierz radnego [SONDA]
Przed nami wybory samorządowe. Jesienią wybierzemy burmistrza i wójtów, będziemy też głosować na kandydatów,  których komitety wystawią w wyborach do sześciu rad gmin i jednej Rady Powiatu.

Zanim tak się stanie, wybory odbędą się na… naszym portalu. Jesienią kolbuszowska gmina zostanie podzielona na trzy obszary, które gwarantować będą określoną liczbę mandatów w Radzie Miejskiej. I tym właśnie kluczem  podzieliliśmy obecnych radnych na trzy grupy. Naszych kandydatów rozstawiliśmy alfabetycznie, aby nie być posądzonym o sprzyjanie komukolwiek z nich.  Który z nich, Waszym zdaniem, zasługuje na reelekcję, kto pracuje najlepiej? Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Loading poll ...
Loading poll ...
Loading poll ...

9 Komentarzy

  1. Jasiu wyskoczyl jak z armaty. Dzieci podopowiedzialy jak mozna na siebie glosowac w nieskonczonosc 🙂 smieszni jestescie szanowni panowie, smutne to.

  2. Jan Fryc skąd tyle głosów, 4 lata temu wygrał dzięki P.Kaczkowskiemu”fartem”a tu proszę, chyba sam na siebie codziennie klika . Hahahaha

  3. Widzę ze dwóch panow ma juz ból dupy o to ze ktos ma wiecej głosów od nich, i jak widac nie potrafią sie z tym pogodzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.