Wróciła piłkarska Ekstraklasa, a wraz z nią nasz jedynak – Mateusz Cetnarski

Po przerwie zimowej sezon zainaugurowała piłkarska Ekstraklasa. Nasz jedynak na najwyższym szczeblu rozgrywek krajowych – Mateusz Cetnarski zagrał dziś (10.02) w barwach Sandecji Nowy Sącz wyjazdowy mecz z Pogonią Szczecin. „Górale” nie mogą tego spotkania uważać za udane, bo przegrali wysoko 4-1. „Cetnar” mecz rozpoczął na ławce rezerwowych, na boisko wszedł w 61. minucie.

Mateusz do Sandecji trafił pół roku temu z Cracovii Kraków. Jesienią wystąpił w 12 meczach i strzelił 2 gole. Nadzieje na lepsze statystyki należy wiązać z nowym trenerem. Został nim Kazimierz Moskal, który – podobnie jak Mateusz – preferuje techniczną i kombinacyjną piłkę.