Zamknij Menu
    • Pogoda w Kolbuszowej
    • Kursy walut
    • Redakcja
    • Reklama
    • Zamów jedzenie
    • Ogłoszenia
    • Polityka prywatności
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Tik - prąd
    • Pogoda w Kolbuszowej
    • Kursy walut
    • Redakcja
    • Reklama
    • Zamów jedzenie
    • Ogłoszenia
    • Polityka prywatności
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Tik - prąd
    Kolbuszowa Lokalnie
    • Wiadomości
      • Powiat Kolbuszowski
      • Kolbuszowa
      • Cmolas
      • Dzikowiec
      • Majdan Królewski
      • Niwiska
      • Raniżów
      • Podkarpacie
    • Felietony
    • Sport
    • Promocja
    • Sklepy „Orzech”
    • Daj znać
    Napisz do nas
    Kolbuszowa Lokalnie
    • Bank Spółdzielczy w Kolbuszowej
    • Słoneczne Wzgórze Raniżów
    • Promocje w sklepach „Orzech”
    Kolbuszowa

    WOŚP w Kolbuszowej – zero imprez, zero koncertów, zero publicznych aukcji…

    Autor: Paweł Galek15 stycznia 2018
    pneumokoki




    W niedzielę (14.01) w całej Polsce zagrał 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niestety w Kolbuszowej tego dnia nie było żadnych imprez, żadnych koncertów, ani nawet publicznych aukcji.

    Dlaczego? – Kiedyś były w Kolbuszowej osoby, które organizowały takie przedsięwzięcia. Była nawet spora konkurencja – wspomina w rozmowie z Super Nowościami Wiesław Sitko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury. – Dziś tych ludzi nie ma w Kolbuszowej. W większości wyjechali zagranicę.




    – Jeśli byłaby taka inicjatywa, to moglibyśmy powrócić do organizacji takich imprez. Zrobilibyśmy to z przyjemnością – zapewnia nasz rozmówca. – Póki co, jest jak jest. Młodzież z liceum skupia się na kwestowaniu i wychodzi jej to jej bardzo dobrze. A o to w tym wszystkim przecież chodzi.




    Honor Kolbuszowej uratowała firma Light My Fire, która na internetową aukcję wystawiła swoje lustro (więcej o tym TUTAJ), uzyskując za nie 10 411 zł. Pieniądze te w całości trafią na leczenie noworodków.

    dom kultury kolbuszowa wiesław sitko wośp kolbuszowa
    Udostępnij. Facebook Twitter Skopiować link
    • Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Rzeszowie
    • Monika Ślęzak - Biuro Rachunkowe w Kolbuszowej.

    Zobacz także

    Sensacja w Armenii. Michał Stochel z Zarębek wygrał Eurowizję dla Młodych Muzyków

    Sensacja w Armenii. Michał Stochel z Zarębek wygrał Eurowizję dla Młodych Muzyków

    Letni Chillout w Domatkowie - rodzinna impreza w wakacyjnym klimacie

    Piknik rodzinny w Domatkowie. Będą darmowe atrakcje, Piana Party i pokaz strażaków

    Stal Rzeszów vs Stal Mielec – zapowiedź meczu

    Utrzymali się. Wielka ulga w Kolbuszowej Dolnej. Sokół zostaje w III lidze

    7 komentarzy

    1. Kolbuszowianka wł . 15 stycznia 2018 19:57

      wstydzilibyście się władze Kolbuszowej…
      ale wiadomo PiS anty WOŚP a Kolbuszowa to miasto PiS-owskie…
      Ale w innych większych PiS-owskich miastach wczoraj był koncerty a o 20 tradycyjne światełko do nieba…

    2. Zdzich wł . 16 stycznia 2018 06:25

      Od kiedy to akcje charytatywne mają być organizowane przez jakieś „władze”? To ma być inicjatywa oddolna, obywatelska. Więc jak ktoś ma się wstydzić to Ty Kolbuszowianka że się tego nie podjęłaś skoro tak Ci na tym zależało.

    3. Anonim wł . 16 stycznia 2018 06:52

      Wstyd

    4. gama wł . 16 stycznia 2018 07:27

      Pislandia.Wstyd !!!

    5. jony wł . 16 stycznia 2018 15:56

      Czego spodziewaliście się po kolbuszowskiej pIs-landii, jakby to była kwesta na „ojca erektora” to odzew byłby potężny wśród „władz”!!!

    6. CoeXisT wł . 16 stycznia 2018 19:39

      Mój ,,znajomy”nawet,który sądziłem (swego czasu),że to Wieczny chłopiec nie tylko,przez wygląd.To odwrócił się od W.O.Ś.P & Owsiaka ;(

    7. no no wł . 29 stycznia 2023 12:45

      akcja „harytatywna ” na ta orkiestrw w wiekszosci wygladala tak w roznych miastach : wladze czyli my jakao obywatele ponosily koszty organizacji ,estrada, ochrona,obsluga medyczna i wiele innych kosztow powiedzmy w ysokosci 100 tys zl a zbiorka do puszek wyniosla 40 tysiecy ktorymi chwalili sie potem owsiakowi wolontariusze :)))) tak to ma wygladac ta wspaniala pomoc z ktorej to potem spory procent idzie na pensje dla zarzadu ?? pomyslmy czasem troche

    Skomentuj

    Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

    Dołącz do naszej grupy
    Nasza Kolbuszowa
    Subskrybuj nasz YouTube
    https://youtu.be/e3g81j_bXG0?si=QrXiUi3ycX17CWIc
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest
    • Pogoda w Kolbuszowej
    • Kursy walut
    • Redakcja
    • Reklama
    • Zamów jedzenie
    • Ogłoszenia
    • Polityka prywatności

    Wpisz powyżej i naciśnij Enter aby wyszukać. Naciśnij Esc aby anulować.