WOLA RANIŻOWSKA. Zaginął na grzybobraniu

Mieszkaniec powiatu rzeszowskiego przyjechał na teren gminy Raniżów na grzyby. Przez jakiś czas był z rodziną, potem jednak oddalił się w nieznanym kierunku. Nie miał telefonu, więc kontakt z nim był niemożliwy. Poszukiwania na własną rękę nie dawały skutku…

Do zdarzenia doszło w niedzielę (04.10). Tego dnia około godziny14.30 dyżurny kolbuszowskiej policji został powiadomiony, że na terenie lasu pomiędzy Wilczą Wolą a Wolą Raniżowską zgubił się 47-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który przyjechał z rodziną na grzybobranie.

Rodzina mężczyzny najpierw szukała go na własną rękę, ale kiedy to nie przyniosło skutku, po kilku godzinach zadzwonili po pomoc. Policjanci z Raniżowa ustalili rysopis zaginionego, następnie pojechali leśną drogą w rejon, w którym rodzina zbierała grzyby. Po około 10 minutach od zgłoszenia odnaleźli go idącego lasem. Mężczyzna znajdował się około 6 km od miejsca, w którym zaparkowali pojazd.
Mundurowi apelują do mieszkańców o rozwagę i przypominają, żeby wybierając się na grzybobranie pamiętać o  podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.