Uniemożliwił jazdę pijanemu kierowcy. Wyciągnął mu kluczyki ze stacyjki
Postawą godną szacunku wykazał się 41-letni mieszkaniec gminy Raniżów, który uniemożliwił jazdę samochodem osobowym pijanemu mężczyźnie. Po prostu zabrał mu kluczyki.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (07.10) ok. godz. 19.30. Wtedy to 41-latek, przebywając w jednym z barów w Raniżowie, zauważył wychodzącego z lokalu nietrzeźwego mężczyznę, który następnie wsiadł do zaparkowanego pod budynkiem audi i próbował odjechać. Podbiegł i otworzył drzwi pojazdu, a następnie wyciągnął kluczyki ze stacyjki, uniemożliwiając pijanemu kierowcy dalszą jazdę.
41-latek wezwał policję. Mundurowi wylegitymowali kierowcę audi. Okazał się nim być 40-letni mieszkaniec gminy Raniżów. Miał 2,92 promile alkoholu w jego organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Mężczyzna odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.