Trzy dni WOŚP w Kolbuszowej. Będą koncerty, bieg i „nowe wydarzenie”

WOŚP-owe jam session w K2 [ZDJĘCIA, WIDEO]

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grać będzie w Kolbuszowej przez trzy dni. Będą występy muzyczne, bieg charytatywny i wiele innych atrakcji.

Hasło 31. Finału WOŚP, który planuje się na 29 stycznia 2023 roku, brzmi „Chcemy wygrać z sepsą. Gramy dla wszystkich – małych i dużych”.
Kolbuszowa nie będzie wyjątkiem. Orkiestrowe imprezy, podobnie jak rok temu, nad Nilem odbywać się będą przez trzy dni, od piątku do niedzieli.

Jak poinformował WOŚP Kolbuszowa, będzie muzyka na żywo, i to więcej niż rok temu, a także bieg „Policz się z Cukrzycą”. W planach jest też coś nowego.

– Zapowiada się też niesamowity dzień samego Finału – zdradzają organizatorzy wydarzenia, ale o szczegółach nie chcą jeszcze mówić.

 
Przypomnijmy, że rok wcześniej Wielka Orkiestra też grała trzy dni. W piątek w klubie K2 miał miejsce jam session z muzyką na żywo. W przerwach pomiędzy występami odbywały się aukcje.

Dzień później na ścieżce przyrodniczej „Białkówka” odbył się Bieg „Policz się z Cukrzycą”.

Następnie rozegrano turniej w FIFA 2022. Były również gry planszowe. W niedzielę odbywały się gry i zabawy dla dzieci. Zorganizowano też spotkania z ekspertami dla rodziców (okulistą dziecięcym i psychologiem).  Finałem WOŚP było światełko wysłane do nieba z płyty kolbuszowskiego Rynku.
Podczas aukcji i kwest zebrano rekordową kwotę, bo 36 381 55 zł. Szefową sztabu była Małgorzata Miąso. Pomagał jej Tomasz Chlebek. Patronem medialnym był portal kolbuszowalokalnie.pl.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.