To tam wybudują chodniki
Wiemy, gdzie w tym roku na terenie kolbuszowskiej gminy pojawią się nowe chodniki. W tegorocznym budżecie są m.in. pieniądze na budowę traktu dla pieszych wraz z dwoma zatokami przystankowymi przy drodze wojewódzkiej w Bukowcu. Są też fundusze na chodniki przy drogach powiatowych w Przedborzu, Widełce i Kupnie. Jak widać, nie ma tego za dużo.  Powód?
– Do utrzymania naszych szkół i przedszkoli musimy dołożyć 12 mln zł z dochodów lokalnych. Proszę o tym pamiętać – zaznacza burmistrz Jan Zuba. – W ciągu 4 lat jest to prawie 50 mln zł. Te pieniądze mogłyby trafić na budowę dróg, chodniki i parkingi. Mogłyby, ale nie trafią.

1 Komentarz

  1. Prymitywna argumentacja, wszystkiemu winne szkoly, to przez nie nie ma pieniedzy w budzecie. Celowe podburzanie spoleczenstwa i gadka stara jak swiat. Najgorsze, ze ludzie to czesto lykaja jak mlode pelikany. Ciekawe ile kosztuje utrzymanie pracownikow PUPu,urzedow gmin i powiatu? Dlaczego tam sie nie robi zadnych ciec. A pieniadze w budzecie zawsze sie znajda, najwyzej kolejny raz przesuna budowe drogi na piaskowej – standard.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.