To będzie hit Internetu. Quadowy Mikołaj na ulicach Kolbuszowej [FILM]
W sieci pojawił się film, w którym Św. Mikołaj jadąc… quadem po Kolbuszowej rozdaje mieszkańcom prezenty. To nie tylko hit internetu, ale i fantastyczna promocja miasta, jako miejsca uśmiechniętych i pozytywnych ludzi. Brawo! „Quadowy Mikołaj” to ostatnia produkcja z serii Quadowy Vlog.
Autorem filmów jest kolbuszowianin, Kamil. – Robię to, bo sprawia mi to przyjemność. To taka odskocznia od codziennych zajęć – mówi nam twórca Quadowego Vloga. – Nie ma w tym jakichś głębszych filozofii, wsiadasz, jedziesz gdzie chcesz i czyścisz umysł. Dodatkowo jeśli masz świadomość, że później ogląda cie co raz więcej osób i materiały, które tworzysz spotykają się z pozytywnym odbiorem, to masz podwójną przyjemność i dużą motywacje na rozwój vloga.
– Pierwsze odcinki były dość trudne, stresujące. Później wszystko się rozkręciło, odblokowałem się w głowie. To głównie zasługa tego, że spotykałem się z pozytywnych opiniami. To nakręca – zaznacza nasz rozmówca. – Quadem jeżdżę po Kolbuszowej i jej okolicach. Do jazdy wybieram głównie okoliczne lasy i bezdroża, które są naturalnym środowiskiem quadowców. Skąd pomysł na odcinek z Mikołajem? Chciałem zrobić coś co sprawi, że ludzie się uśmiechną. Mam nadzieję, że się udało.
 

Facebook Quadowego Vloga znajdziecie TUTAJ, a kanał Youtube – TUTAJ.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.