Takie rzeczy tylko w Kolbuszowej? Na Wiktora asfalt wytrzymuje… tydzień

KOLBUSZOWA. Dramatyczny stan ulicy Jana Wiktora [MAPA, WIDEO]

Stan ulicy Jana Wiktora od lat woła o pomstę do nieba. Skarżą się okoliczni mieszkańcy i osoby pracujące w tamtejszych zakładach pracy kierowcy. Wielu uszkodziło tam swoje auta. Doraźne remonty niewiele dają. Masa asfaltowa wytrzymuje tam… tydzień.

Ulica Wiktora to ważny trakt, funkcjonują tam zakłady pracy, decyduje się wiele ważnych spraw. Problem w tym, że stan ulicy jest fatalny.
– Tam są wielkie wyrwy, takie do 20 cm – alarmował miesiąc temu radny Michał Karkut.

Dziury załatano. Sęk w tym, że niewiele to dało, co zresztą przyznał burmistrz Jan Zuba.

– Wyremontowaliśmy ulicę Wiktora, która jednak już po dwóch tygodniach wymaga ona kolejnej interwencji. Masa asfaltowa na zimno w tych warunkach, kiedy są opady deszczu i topniejący śnieg, wytrzymuje tydzień czasu – zaznaczył.

Jest też dobra informacja. Ulica Wiktora czeka generalna modernizacja. Dodatkowo trakt ten zostanie połączony z ul. ks. Ludwika Ruczki.
W ten sposób powstanie szlak, który nie tylko udrożni ten rejon miasta, ale usprawni jego komunikację z drogą krajową nr 9. Na inwestycję wartą ok. 32, mln zł magistrat pozyskał 2,7 mln zł z dotacji.

1 Komentarz

  1. Ul Wiktora nie była remontowana od momentu jej powstania czyli od 40 lat…
    Gdyby tam mieszkał burmistrz albo ktoś z powiatu byłaby już wymontowana co najmniej 3 razy a na chodniku którego obecnie nie ma kładziona byłaby czwarta wersja kostki brukowej..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.