Szokujące wyniki ekshumacji. Osiem ciał w trumnie generała Kwiatkowskiego

Szokujące wyniki ekshumacji! Osiem ciał w trumnie generała Kwiatkowskiego

W trumnie gen. Bronisława Kwiatkowskiego znaleziono szczątki siedmiu innych ofiar katastrofy samolotu Tu-154M z 10 kwietnia 2010 r. Wyniki ekshumacji pochodzącego z powiatu kolbuszowskiego generała są tak szokujące, że trudno w nie uwierzyć.

O sprawie pisze dzisiejszy (29.05) Fakt.
– Uczestniczyłyśmy z córkami przy wszystkich czynnościach. Sekcja męża trwała w sumie 17 godzin – mówi na łamach gazety Krystyna Kwiatkowska, wdowa po gen. Kwiatkowskim. – Byłyśmy świadkami profanacji ciała mojego męża…

Skrępowali go sznurkiem w czarnej folii budowlanej. Ponieważ ciała są zamknięte w metalowym wkładzie bez dostępu powietrza, zachowały się w całkiem dobrym stanie, to nie są same kości. W trumnie męża były mniejsze i większe fragmenty innych ciał: części głów, dodatkowe kończyny z biodrami i miednicą, dodatkowa ręka… Wśród nich fragmenty ciał ofiar, które były już ekshumowane i teraz będą musiały mieć kolejne, dodatkowe pogrzeby – dodała.
O tym, że ze szczątkami męża może być coś nie tak, pani Krystyna mówiła od dawna. W listopadzie 2016 r. w miesięcznika „Wpis” powiedziała:

– „Wraz z moimi córkami jestem za przeprowadzeniem ekshumacji mego męża. Bo choć podczas pogrzebu w jak najlepszej wierze złożyłyśmy w grobie trumnę z ciałem najbliższej nam osoby, to jednak nie mamy pewności, co się w trumnie znajduje”.

Więcej o tym TUTAJ.

Bronisław Kwiatkowski urodził się 5 maja 1950 roku w Mazurach, w gminie Raniżów. Wychował się w rodzinie wielodzietnej. Ukończył Technikum Leśne w Krasiczynie, później jednak postawił na wojsko. Od 1969 roku służył w Siłach Zbrojnych. Dowodził Polskim Kontyngentem Wojskowym w Syrii, 6 Brygadą Desantowo-Szturmową oraz Wielonarodową Dywizją Centrum-Południe w Iraku.
W latach 2005 – 2007 sprawował stanowisko zastępcy dowódcy 2 Korpusu Zmechanizowanego, następnie dowódca operacyjny Sił Zbrojnych. Zginął w katastrofie samolotu Tu-154M wraz z innymi 95 osobami na czele z parą prezydencką. Pochowano go na Cmentarzu Salwatorskim w Krakowie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.