Wysłaliśmy światełko do nieba [ZDJĘCIA, WIDEO]

Światełko do nieba na Rynku [ZDJĘCIA, WIDEO]

Dziś (30.01), punktualnie o godzinie 20, na kolbuszowskim Rynku strumień białego światła wystrzelił mocno w górę. Było go widać z bardzo daleka. To światełko do nieba – symbolicznie zakończenie 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wydawało się, że przedsięwzięciu przeszkodzi aura. Cały czas padało i światełko do nieba było zagrożone. Na szczęście deszcz ustał i przedsięwzięcie zrealizowano w zasadzie bez przeszkód.
Energia do nieba

Dla lepszego klimatu  kilka minut przed godziną 20 oświetlenie uliczne na kolbuszowskim Rynku miało zostać całkowicie zgaszone. Z nieznanych nam powodów tak się nie stało. Trochę szkoda…

– Czekaliśmy na aż zgasną światła, ale nie przeszkodziło to w wysłaniu pozytywnego przekazu – światełka do nieba prosto z serca miasta – komentuje sztab WOŚP w Kolbuszowej.

Podczas światełka do nieba Tomasz Chlebek poinformował zgromadzonych na Rynku, że w tym roku Wielka Orkiestra zagrała w Kolbuszowej na rekordową kwotę, bo na ponad 36 tysięcy złotych.

Przypomnijmy, ze od piątku do niedzieli trwała orkiestrowa loteria. Polegała ona na tym, że jeśli ktoś wrzucił odpowiedni datek do puszki z WOŚP-owym serduszkiem, otrzymywał los-kupon.

Losowanie nagród odbyło się tuż po tym jak z Rynku wysłano światełko do nieba. A więc o godzinie 20:30 na Facebooku kolbuszowskiego  sztabu odbyła się transmisja na żywo z tego wydarzenia.

Organizatorami 30. Finału WOŚP w Kolbuszowej było miejscowe Liceum Ogólnokształcące przy współpracy Fundacji Wspierania i Organizowania Wolnego Czasu „Chlebek”. Wyłącznym patronem medialnym był natomiast portal kolbuszowalokalnie.pl.

Galeria zdjęć

Światełko do nieba na Rynku [ZDJĘCIA, WIDEO]

Światełko do nieba na Rynku [ZDJĘCIA, WIDEO]

Światełko do nieba na Rynku [ZDJĘCIA, WIDEO]

Światełko do nieba na Rynku [ZDJĘCIA, WIDEO]

Materiał WIDEO

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.