Świąteczna promocja w szkole językowej ACCENT

Świąteczna promocja w szkole językowej ACCENT

Przed nami wyjątkowy czas Bożego Narodzenia. Z tej okazji szkoła językowa ACCENT zaprasza na świąteczną promocję. Jest nią kurs języka angielskiego ze zniżką 30 %. Promocja obowiązuje do 23 grudnia.

Świąteczna promocja dotyczy kursów języka angielskiego zarówno w formie on line, jak i stacjonarnie. Te drugie zajęcia odbywają się w kolbuszowskiej siedzibie szkoły ACCENT, przy ulicy Obrońców Pokoju 7. Radzimy więc nie czekać, tylko dzwonić pod nr tel. 571-528-231 i zabukować kurs.

Promocja obowiązuje tylko do czwartku (23.12).

Świąteczna promocja w szkole językowej ACCENT

Zniżka dotyczy także lekcji języka angielskiego on line. Do udziału w zajęciach potrzebny jest laptop, tablet lub komputer stacjonarny z kamerą i mikrofonem, a także dostęp do Internetu. Po zalogowaniu na konto, lektor rozpoczyna zajęcia.

W trakcie trwania lekcji wszyscy uczestnicy wraz z lektorem widzą i słyszą się wzajemnie. Prowadzący zajęcia udostępnia potrzebne do zajęć materiały interaktywne takie jak: ćwiczenia, filmy video, artykuły, pliki audio. Techniki wykorzystywane na zajęciach są te same jak na lekcjach stacjonarnych.

Szkoła ACCENT kształci wykorzystując podręczniki (tylko dla szkół językowych) wraz z nowoczesnym oprogramowaniem. Dzięki temu trwale zapamiętasz słowa i wyrażenia, przełamiesz barierę w mówieniu, poprawisz płynność wypowiedzi. Zajęcia prowadzą przyjaźni i doświadczeni lektorzy.

W placówce na kursantów czekają sale multimedialne wraz z interaktywną podłogą do nauki języka angielskiego FUNFLOOR, dzięki czemu dzieci angażują wszystkie zmysły: wzrok, słuch, dotyk i mowę.

W ofercie szkoły są także zajęcia z języka hiszpańskiego i francuskiego. Lekcje odbywają się grupowo lub indywidualnie, stacjonarnie lub online; dwa razy lub raz w tygodniu. Zajęcia organizowane są zarówno dla dzieci, jak i młodzieży i dorosłych.

Szkoła ACCENT jest akredytowanym centrum nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat metodą Teddy Eddie z wyłączną licencją na teren miasta i gminy Kolbuszowa.

Placówka zaprasza do skorzystania także z innych promocji. Oferowane bonusy:

  • rodzinna: 5% zniżki dla drugiego członka rodziny zapisanego na kurs w danym semestrze,
  • dla studentów: 5%,
  • przy płatności za rok z góry: 7%.

Szkoła ACCENT przygotowała też specjalną ofertę dla przyjaciół — zaproś znajomego i odbierz 50 zł.

Aby uzyskać rabat, przyjaciel musi zapisać się na kurs języka angielskiego.

Podczas zapisu do szkoły musi podać twoje dane. Zgłosić się osobiście w sekretariacie szkoły. Ważnym warunkiem jest 100% płatność za wybrany kurs.

Zniżki ogólne

  • pakiet stały klient – osoby kontynuujące naukę – 50 zł od wartości każdego kursu,
  • pakiet poliglota – osoby uczęszczające na dwa kursy równocześnie – 100 zł od wartości każdego kursu,
  • rabat dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny,
  • pakiet rodzinny – dwie osoby lub więcej z tej samej rodziny np. rodzeństwo, małżeństwo itp. – 50 zł od wartości każdego kursu.

Uwaga, zniżki nie łączą się.

Więcej informacji na stronie www.szkolaaccent.pl.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.