Staruszek z zanikiem pamięci w letnim ubraniu wyszedł na mróz i zniknął
82-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa wyszedł dziś (24.01) w nocy z domu i ślad po nim zaginął. Mężczyzna, który leczy się na zaburzenia pamięci, ubrany był w lekką odzież, więc panujące na zewnątrz niskie temperatury mogły zagrażać jego życiu. Rodzina zawiadomiła policję:

– Z przekazanych informacji wynika, że żona 82-latka usłyszała w nocy odgłos zamykanych drzwi, ale kiedy wyszła na zewnątrz jej męża już nie było – mówi Jolanta Skubisz Tęcza, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej. – Kobieta powiadomiła rodzinę i wspólnie przeszukali pomieszczenia gospodarcze i okolicę. Niestety mężczyzny nie znaleźli. Wtedy powiadomili policję.
Funkcjonariusze przeszukali pobliskie ulice i okolice terenów leśnych w Kolbuszowej Górnej. – W trakcie prowadzonych czynności do strażaków podbiegł mężczyzna, który powiadomił, że prawdopodobnie jakiś człowiek znajduje się w jednym z pomieszczeń gospodarczych na jego posesji, gdzie zablokowały się drzwi i wzywa pomocy – relacjonuje Jolanta Skubisz Tęcza. – Jak się okazało był to 82-latek. Na szczęście nie potrzebował pomocy medycznej, zziębnięty trafił pod opiekę rodziny

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.