Startujesz w wyborach samorządowych? Tu znajdziesz niezbędne informacje
W niedzielę, 21 października b.r. czekają nas wybory samorządowe. Wybierać będziemy radnych gminnych, powiatowych i wojewódzkich. Zdecydujemy również, kto zostanie wójtem i burmistrzem.  Kandydaci  dwoją się i troją, żeby przekonać do siebie wyborców. A my przypominamy, że najlepszym sposobem dotarcia do mieszkańców jest reklama na Kolbuszowa.lokalnie24.com.

Wie o tym  pan Patryk Wilk (25 l.), który jako pierwszy umieścił swój baner wyborczy na naszym portalu. Walczy on o mandat radnego miejskiego. W kampanii (jak widać na zdjęciu) pomaga mu Mama – pani Elżbieta Wilk – jedna z liderek głośnego protestu przeciwko likwidacji kolbuszowskiej porodówki.Cennik reklam jest TUTAJ. Nasz email: reklama@lokalnie24.com. Można z nami kontaktować się też na Facebooku (za pomocą wiadomości prywatnej). Zapraszamy do współpracy!

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.