Sokół znów przegrywa i ma już tylko punkt przewagi nad strefą spadkową
Trwa czarna seria piłkarzy Sokoła Kolbuszowa Dolna. Tym razem zanotowali oni porażkę u siebie z Polonią Przemyśl. Kolbuszowianom nie pomógł nawet zawodnik z Ukrainy – Roman Ilnytskyi, który wzmocnił Sokoła kilka dni przed sobotnim (27.04) meczem.

To ciekawy piłkarz. Ma 21 lat, grał ostatnio na poziomie ukraińskiej II ligi i był wyróżniającym się zawodnikiem w sobotnim (27.04) starciu z Polonią Przemyśl. Wrażenie robią jego dryblingi.

W 30 minucie młody Ukrainiec był faulowany w polu karnym, ale „jedenastki” nie wykorzystał Kornel Kołacz. Bardziej skutecznym w drugiej połowie okazał się Łukasz Korab, który bez problemów trafił z „wapna”. Był to jednak honorowy, nic nie dający gol. Trzecia porażka z rzędu stała się faktem.

Sokół ma już dziś tylko punkt przewagi nad strefą spadkową. W następnej serii, w środę (01.05) o godz. 17 klub z Kolbuszowej Dolnej zagra na wyjeździe z liderem, Wisłoką Dębica.

25. kolejka IV ligi, sobota, 27 kwietnia

Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl 1:3 (Korab 74’)
Sokół: Jakub Bieleń – Bartłomiej Karkut, Łukasz Gorzelany, Damian Parys, Piotr Karkut, (70’ Krystian Stanowski) – Adam Serwon, Mateusz Prokop, Roman Ilnytskyi, Kornel Kołacz (56’ Andrzej Skowron), Dawid Maziarz (84’ Arkadiusz Rajpold) – Brian Dziedzic (60’ Łukasz Korab). Widzów 200.
24. kolejka IV ligi, sobota, 20 kwietnia

Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna: 5:1 (Prokop 5’)
Sokół: Jakub Bieleń – Piotr Karkut (61’ Bartłomiej Karkut), Łukasz Gorzelany, Damian Parys (60’ Andrzej Skowron), Mateusz Prokop, Krystian Stanowski (76’ Arkadiusz Rajpold), Łukasz Świst (66’ Łukasz Korab), Jakub Więcław (76’ Adam Serwon), Kornel Kołacz, Dawid Maziarz, Brian Dziedzic

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.