Sokół gromi w sparingu aż 11-0

Przygotowujący się do rundy wiosennej piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna w sobotę (26.01) zagrali sparing z  występującą w dębickiej okręgówce Olchovią Olchowa. Wygrali aż 11-0.

Bramki zdobyli: Łukasz Korab x 2, Adam Serwon x 2, Patryk Dudek x 3, Kornel Kołacz, Piotr Karkut, Dawid Maziarz, Damian Parys. Już do przerwy piłkarze z Kolbuszowej Dolnej prowadzili 6:0. W drugiej połowie w większości zagrali juniorzy, a mimo to udało im się dorzucić jeszcze 5 goli.

Oby taka forma dopisywała naszym zawodnikom także podczas rozgrywek ligowych. Przypomnijmy, że Sokół zajmuje 11. miejsce w tabeli podkarpackiej IV ligi, mając 9 punktów nad strefą spadkową.