Show starosty na sesji opłatkowej: „Dziś szczęść Boże, a jutro na noże” [FILM]
My tu robimy „śmichy i chichy” z wpadek słownych przewodniczącego Rady Miejskiej, Krzysztofa Wilka, ale prawdziwe show na części opłatkowej ostatniej sesji rady zrobił starosta Józef Kardyś.

Najpierw zdradził, że podczas uchwalania budżetu powiatu na 2019 r. on i radni powiatowi „mieli obserwatora, pana B”. Oczywiście chodzi o Tomasza Buczka, który na sesji Rady Powiatu próbował zabrać głos jako obywatel, ale uniemożliwiono mu to. Pisaliśmy o tym m.in. TUTAJ.
Starosta skierował też słowa do gości, którzy licznie przybyli na świąteczno-opłatkową sesję : – Z miłością to jest tak, że my się całujemy, kochamy  i „dzisiaj szczęść wam Boże, a jutro na noże” (…) Czcigodnym kapłanom dziękuję za posługę. Ich autorytet robi to, że nieraz człowiek i poskromi język.

3 Komentarze

  1. …”warta” tych podziękowań! Warta to płynie, a poseł ewentualnie jest wart podziękowań. Jak toto maturę zdało? „Czcigodnym kapłanom dziękuję ze te zawsze posługe, taką która nawet ich aurtytet (???) robi to, że nieraz człowiek i poskromi język” Chciałoby się zapytać: ale o so chodzi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.