Ruszyła budowa kanalizacji. Są i będą utrudnienia w ruchu w mieście
W Kolbuszowej trwa przebudowa kanalizacji. W związku z tym kierowcy muszą się nastawić na utrudnienia w ruchu. Od poniedziałku (20.11) dotyczyć to będzie rejonu ulicy Piłsudskiego.

Tego dnia wykonawca rozpocznie rozbiórkę chodników, zjazdów oraz części nawierzchni asfaltowej. Prace rozpoczną się od ul. Krakowskiej i będą postępować w kierunku Sędziszowa Młp. Spowoduje to ruch wahadłowy na drodze. Ponadto okresowo zablokowane zostaną zjazdy na prywatne posesje.
Zmiana organizacji ruchu, także w związku z przebudową kanalizacji ogólnospławnej, od czwartku (16.11) obowiązuje w rejonie skrzyżowania ul. Piłsudskiego i Nowe Miasto. Roboty są tam prowadzone metodą wykopu przy całkowitym zajęciu jezdni i chodniku. Na czas inwestycji dojazd do nieruchomości przy ul. Nowe Miasto będzie możliwy od ul. Obrońców Pokoju (od skrzyżowania ul. Obrońców Pokoju – ul. Jana Pawła II – ul. Nowe Miasto). Prace przy deszczówce mają zakończyć się w tym miesiącu.
W grudniu w tym samym rejonie miasta ma rozpocząć się tam budowa kanalizacji sanitarnej. Prace te uniemożliwią przejazd ul. Nowe Miasto. Obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.