Rosemerry z kolbuszowianką Kasią Krawczyk wygrywa „Rockową Noc”

RoseMerry z Kasią Krawczyk - koncert na ŻYWO

Zespół Rosemerry z charyzmatyczną wokalistką Kasią Krawczyk z Kolbuszowej zdobył główną nagrodę w Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Muzycznych „Rockowa Noc”. 15. już edycja przeglądu odbyła się dziś (05.09) na rzeszowskich Bulwarach. Gratulujemy!
„Rockowa Noc” to impreza w dobrym klimacie muzycznym, podczas której usłyszeć można gwiazdy polskiej sceny rockowej. To również konkurs dla młodych zespołów, które nie posiadają kontraktów z wytwórniami fonograficznymi, a dzięki tej imprezie mogą zaprezentować się szerokiej publiczności.

Teraz płyta

Szansę tę wykorzystał zespół Rosemerry, który zdobył dziś (05.09) główną nagrodę w festiwalu. Muzycy otrzymali 3000 zł, możliwość spędzenia 36 godzin w profesjonalnym studiu nagrań z reżyserem dźwięku, koncert podczas kolejnej edycji „Rockowej Nocy” oraz statuetkę im. Tadeusza Nalepy.

RoseMerry to kwartet działający od roku. Tworzona przez nich muzyka to mieszanka bluesa i hard rocka. Wokalistką kapeli jest Kasia Krawczyk z Kolbuszowej. Pozostali członkowie zespołu to rzeszowianie: Norbert Szarek (gitara), Jakub Bosek (gitara basowa) i Hubert Bosek (perkusja).

Mimo krótkiego stażu, zespół ma na swoim koncie już osiągnięcia. Wygrał między innymi prestiżowy konkurs „Rock na Plaży Paprocany 2019″ w Tychach. Przez ponad cztery tygodnie utrzymywaliśmy się w notowaniach listy Turbo Top w Antyradio. Teraz przed kapelą nagranie wymarzonej płyty.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.