„Radni zatrudniają swe dzieci w urzędzie, a żony w jednostkach podległych gminie”

Radny Michał Karkut napisał dziś post na Facebooku, w którym nie zostawia „suchej nitki” na koalicji rządzącej gminą. Swój wpis zatytułował „Kolbuszowska kasta”.
„Radni rządzącej koalicji zatrudniają swoje dzieci w urzędzie, swoje żony w jednostkach podległych burmistrzowi, prowadzą jako podwykonawcy milionowe inwestycje. Radny uzależniony od burmistrza nie ma zdania, nie może się przeciwstawić. Nie ma kręgosłupa. Jest tylko maszynką do głosowania.

Po dzisiejszych informacjach liczę, że pan Paweł Michno zrezygnuje szefowania Komisji Oświaty Rady. To komisja, od której będzie zależeć sytuacja finansowa gminy przez najbliższe lata, a w obecnej sytuacji pan przewodniczący nie gwarantuje cienia nadziei na rozwiązanie najpilniejszych problemów.”
Mocny wpis Michała Karkuta jest najpewniej reakcją na dzisiejszy tekst na blogu Kolbuszowski Magiel, który poświęcony jest radnemu miejskiemu, Pawłowi Michno. Blog znajdziecie TUTAJ.

Paweł Michno, póki co, nie komentuje zamieszania wokół swojej osoby.

8 Komentarzy

 1. A Pan Karkut zapomniał że jego wujkiem chrzestnym jest Kardys? Gdyby został burmistrzem dopiero byłaby kasta, starosta i chrześniak burmistrzem 😂

  • Wszyscy mają czyste rączki i szli w politykę bo są społecznikami.
   Ale Polak zawsze przytuli lewą kasę, oszuka na sprzedaży starego auta, załatwi rodzinie robotę, wywiezie śmieci do lasu, lub spali w piecu,na koniec pójdzie do kościoła w niedzielę , żeby wszyscy widzieli jaki uczciwy.
   Rzuci mięsem w konkurencję polityczną i myśli, że ludzie nie widzą jaki z niego samego kombinator. W Kolbuszowej wybory zawsze między dżumą a cholerą.
   Zuba ma w d…e wszystko bo to ostatnia kadencja, a Karkut jest jak napalony na władze, że strach się bać co by było gdyby został burmistrzem.
   Nadął by się jak balon i w końcu by pękł.
   Dla jego dobra życzę mu porażki w przyszłych wyborach na burmistrza.

 2. Michale pomysl co robisz. Tak daleko nie zajedziesz, szukając wszędzie sensacji, obsmarowujac wszystkich w koło. Ludzie takich nie lubią, wielu co na Ciebie głosowało dziś mówi że pełno w tobie zawiści. Czas na merytoryke a tej u Pana mało, znalazł Pan jakiś sposób na obniżenie ceny śmieci w gminie? Bo akurat z opozycji chyba tylko radny Fryc coś w tym temacie sensownie mówił. Przykro mi to pisać ale w tej kadencji to największym Pana sukcesem był pomysł z nadaniem rondu na górnej imienia Pogody. Inne sukcesy? Nie widzę, za to ciągle insynuacje, ludzie na prawdę mają to daleko w d*** kto, gdzie i z kim, myślisz że żona Michny zarobi tam wielkie kokosy na tym jakże eksponowanym stanowisku? Obstawiam że takie obsmarowywanie Tobie nic dobrego nie przyniesie, wręcz przeciwnie, a Ci co na Michne głosowali rozliczą go z tego co dla nich zrobil, a nie tego gdzie pracuje jego żona.

  • Panie zmartwiony mieszkaniec… Ten komentarz był jednym z najbardziej merytorycznych jaki na tej stronie przeczytałem. Miło że jest nas więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.