Punkty sprzedaży alkoholu w rejonie ulicy Janka Bytnara pod lupą policji [ZDJĘCIE]
Krzysztof Woja z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej wspólnie z przedstawicielami Urzędu Miejskiego oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych kontrolowali wczoraj (16.05) punkty sprzedaży alkoholu położone przy ulicy Janka Bytnara.

Sprawdzano m.in. zgodność sprzedawanego alkoholu z przyznaną koncesją a także przestrzeganie obowiązujących w tym zakresie przepisów ustaw o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych.

W trakcie kontroli nie stwierdzono nieprawidłowości. Akcja była odpowiedzią na jeden z wniosków zgłoszonych przez mieszkańców ulicy Janka Bytnara podczas debaty społecznej organizowanej 7 marca w Zespole Szkół Technicznych w Kolbuszowej, poświęconej problematyce zaśmiecania tej ulicy.
Fot. KPP Kolbuszowa

3 Komentarze

  1. Heja,
    Widzę że masz dystans do pisania o biznesie „alko”, ale tylko w przypadku działalności prowadzonej nie przez bogacza, jego szwagrów i zięciów.
    Ropuszka jest zła a już taki zegarek12h to super hiper. Jak tam z ustawą o zakazie handlu? Są jakieś gwiazdki?

  2. ha ha ha kontrola sprzedazy alkoholu nieletnim w obecnosci umundurowamych. To dopiero przebiegly plan. Trzeba sie bylo umowic z wlascicielem na godzinę😂

  3. nagle sie okaze ze tylko w zabce sprzedaja alkohol nieletnim w calej Kolbuszowej bo mieszkancom manhatanu cos tam nie odpowiada ? Bo w dyskotece i innych knajpach oczywiscie nawet wstep maja tylko pelnoletni 🙂 🙂 A poza tym to i alkohol i szkola powstaly chyba wczesniej niz ten caly manhatan ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.