Przytulisko dla bezdomnych zwierząt może zmienić siedzibę. Jest oferta
Gminne przytulisko bezdomnych zwierząt, które od 7 lat funkcjonuje na terenie Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej przy ul. Piłsudskiego w Kolbuszowej, może zmienić siedzibę. Do władz miejskich zgłosił się przedsiębiorca, który właśnie zakończył działalność w zakresie hodowli zwierząt i oferuje miejsce zorganizowania normalnego przytuliska dla czworonogów.

– Ten przedsiębiorca ma teren przystosowany do trzymania zwierząt, ma duże możliwości i chciałby przedstawić ten swój projekt. Jest to doświadczony hodowca, który przedstawił mi już swoją wizję tego przedsięwzięcia – zaznaczył Józef Fryc, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej.
Grzegorz Dzimiera, komendant Straży Miejskiej, nieformalny kierownik przytuliska, jest na tak: – Bardzo się cieszę z tej informacji, bo doskonale zdaję sobie sprawę, że usytuowanie obecne przytuliska nie jest fortunne. W pewnym sensie zakłócamy prawidłowy tok funkcjonowania tego zakładu– przyznał.
– Przytulisko na terenie bazy spółki komunalnej ma charakter tymczasowy – podkreślał z kolei burmistrz Jan Zuba. – Dlatego przyjmuję z zadowoleniem informację, że jest przedsiębiorca, który chce podjąć rozmowy na temat realizacji zadań z zakresu opieki nad bezdomnymi zwierzętami.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.