Przyjaciele od Mikołaja dla dzieciaków [WIDEO]

Przyjaciele Mikołaja dla dzieciaków [WIDEO]

Dziś w sieci pojawiła się wyjątkowa piosenka. Klip „Świąteczny Uśmiech” ma na celu promocję akcji „Uśmiech od Mikołaja z nieba”, której celem jest pomoc dzieciom, które na prezenty „pod choinkę” nie mogą liczyć.
Akcja „Uśmiech od Mikołaja z nieba” to społeczna, oddolna inicjatywa, za którą stoi grupa kolbuszowian. Generalnie chodzi o to, żeby zmobilizować jak największą rzeszę ludzi. Celem jest obdarowania świątecznymi prezentami najmłodszych mieszkańców gminy, znajdujących się w wyjątkowo trudnej sytuacji.

Monika Ślęzak, pomysłodawczyni przedsięwzięcia: – Wybraliśmy kilkoro dzieci, którym chcemy zorganizować mikołajkowe paczki.  Są to dzieci z rodzin o wyjątkowo trudnej sytuacji rodzinnej. Dzieci, które nie mają zbyt wygórowanych oczekiwań i marzeń; które ucieszą się z każdego drobiazgu. Wskakujcie na nasze wydarzenie na Facebooku i zaproście tam znajomych. Będziemy tam wrzucać historie naszych małych śnieżynek, którym chcemy pomóc. Opiszemy ich sytuacje i ich małe/wielkie potrzeby. To co, jesteś z nami?

Zbiórka na rzecz świątecznej pomocy dla dzieciaków organizowana jest tutaj: https://zrzutka.pl/v9x2uw. Dziś (29.11) na YouTube pojawił się klip promujący akcję. Występują w nim: Sarah Britton Agnieszka Abbas Magdalena Fedyryszyn Katarzyna Pastuła Liliana Pastuła Hania Abbas Tamara Turek
Piosenka powstała z dobroci serca kilku wspaniałych osób w odpowiedzi na nasze działania. Tym utworem chcemy podziękować wszystkim, którzy dołączyli i dołączą do naszej akcji. Mamy nadzieję, że w Waszych domach będzie nr 1 na święta – napisała Monika Ślęzak.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.