Przedszkolaki z „Happy Kids” na Festiwalu Małych Krokodyli 2024 [ZDJĘCIA, WIDEO]

Przedszkolaki z "Happy Kids" na Festiwalu Małych Krokodyli Krokodyli 2024 - zdjęcie główne.

Za nami Wiosenny Festiwal Małych Krokodyli. W wydarzeniu tradycyjnie wzięło udział Niepubliczne Przedszkole Językowe „Happy Kids” w Kolbuszowej.

Wiosenny Festiwal Małych Krokodyli odbył się w czwartek (16.05). W imprezie wzięły udział przedszkola z terenu gminy Kolbuszowa, w tym również maluchy z „Happy Kids”, którymi opiekowały się panie Ewa i Wiktoria.

Parada Krokodyli

Wszystkie dzieci przebrane w kolorowe stroje wspólnie z opiekunami najpierw zgromadziły się na płycie Rynku, a następnie dumnie i radośnie przeszły ulicami Kolbuszowej. Towarzyszyła im muzyka zespołu Romana Dublańskiego.

Wesoły korowód na ulicy Mickiewicza powitał poseł Zbigniew Chmielowiec, a tuż przed magistratem – burmistrz Grzegorz Romaniuk i Jan Fryc, przewodniczącego Rady Miejskiej.

Metą krokodylowej parady był Miejski Dom Kultury, gdzie odbył się Festiwal. Tam też Grupa Odkrywców z przedszkola „Happy Kids” wystąpiła na scenie, zdobywając drugie miejsce w Festiwalu Małych Krokodyli 2024.

Atrakcje w MDK

W międzyczasie na placu przy MDK na dzieci czekało wiele atrakcji. Były animacje, zjeżdżalnia, klocki i poczęstunek. Panowała radosna atmosfera pełna śmiechu i zabawy.

Na koniec Teatr Nemno przedstawił sztukę pt. „Gburek”. Śmiechu było co nie miara.

Galeria zdjęć

Zobacz wideo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.