Przed nami Kolbuszowa 2.0, czyli wielkie wydarzenie w małym mieście
Podczas kolejnej edycji wydarzenia Kolbuszowa 2.0 na tapetę zostanie wzięty temat promocji w internecie. O co chodzi? Ano o to, żeby być w sieci widocznym i znanym. Nie dać się przygnieść innym milionom wyników z wyszukiwarki. Jak to zrobić? I dlaczego może to być prawdziwy krok milowy dla Twojej firmy? O tym już 26 października na konferencji w Kolbuszowej.

Zaproszeni prelegenci już trzeci raz zaserwują słuchaczom solidną dawkę wiedzy i inspiracji, niczym martini z truskawką. Szybki rzut oka na listę prelegentów i już wiadomo: będzie się działo!
Kto już nieco zaczął grzebać w temacie optymalizacji, ten zapewne usłyszał o Senuto, innowacyjnym narzędziu które wyniosło działania SEO na całkiem nowy poziom. Kto zarządza Senuto? Damian Sałkowski! I to właśnie między innymi jego będziemy gościć w Kolbuszowej.

W pogoni za nowinkami SEO być może natknęliście się na wypakowany wiedzą blog zgred.pl Autor tego bloga Paweł Gontarek, przybędzie aby opowiedzieć jakie rzeczy warto wdrożyć, aby optymalizacja dostała skrzydeł, a wskaźniki poszybowały aż do nieba.

Adrian Pakulski, specjalista SEO oraz właściciel agencji SEO podzieli się doświadczeniem i opowie co warto praktykować jeżeli chodzi o optymalizację.
A może interesują Cię tematy związane z automatyzacją i sztuczną inteligencją? Ten temat omówi Robert Chmielowiec z fabryki e-biznesu.

Katarzyna Dudzic, która spełnia się jako Business Development Manager w SALESmanago, wciągnie słuchaczy w świat sprzedaży i marketingu internetowego.

Jak budować silną pozycję w otoczeniu biznesowym? Ten temat przybliży nam Borys Niemczewski, trener biznesu, który może pochwalić się współpracą z wielkimi markami, a także swym bogatym doświadczeniem.
Grzegorz Miłkowski jest współwłaścicielem Contenthouse, jednej z największych agencji content marketingowych w Polsce; pomysłodawcą i współorganizatorem konferencji „Akademia Marketingu”. Grzegorz opowie o sile contentu, o tym jak content marketing edukuje klientów i zwiększa sprzedaż.

Prawa autorskie w internecie? Sprawa ważna, ale wydaje się zawiła? Już wkrótce wszystko będzie jasne. Piotr Kantorowski – prawnik i autor podcastu „Prawo dla biznesu” zabierze słuchaczy w podróż po meandrach praw autorskich.

26 października – Trzecia edycja konferencji Kolbuszowa 2.0

Kolbuszowa 2.0 – #3 – promocja firmy w internecie Wystąpią między innymi Damian Sałkowski z SenutoPaweł Gontarek znany jako #Zgred Bilety do nabycia na stronie https://rkl3.evenea.pl/

Opublikowany przez Kolbuszowa 2.0 – konferencja o marketingu i internecie nad rzeką Nil Czwartek, 19 lipca 2018

 
Dla kogo jest konferencja Kolbuszowa 2.0? Zdecydowanie dla tych, którzy chcą założyć swoją firmę w internecie, albo dla tych, którzy chcą rozwijać swoją działalność, docierać dalej i zgarniać więcej.

Podczas pierwszej edycji debatowano o firmie w internecie. Na drugiej prelegenci przedstawiali na co zwrócić uwagę, aby skutecznie sprzedawać w sieci. Czas na kolejny stopień wtajemniczenia.

Jak ewoluowała Kolbuszowa 2.0? Internet jest wszędzie, natomiast wiedza wielu  przedsiębiorców o tym jak działać w internecie wciąż raczkuje. Do tego internet to dynamiczne środowisko które wciąż się zmienia. Pokazanie ludziom jak internet może wesprzeć ich biznesy i pomóc dotrzeć do nowych klientów – to był zarodek pomysłu.
Miało to być spotkanie dla znajomych, w  czasie którego poruszone zostałyby kwestie marketingu internetowego… niepostrzeżenie przerodziło się ono w spotkanie z prelegentami dla 130 osób, które specjalnie na tę okazję zjechały się tutaj z Podkarpacia. Na kolejną, trzecią edycję bilety wykupują ludzie z całej Polski. Zapowiada się solidna dawka inspiracji, oraz urodzajne pole do wymiany doświadczeń. To wszystko okraszone zostanie fantastyczną atmosferą. Wielkie wydarzenie, w sympatycznym miasteczku Kolbuszowa odbije się wyrazistym echem w świecie marketingu internetowego.

Fanpage wydarzenia na Facebooku znajdziesz TUTAJ. Bilet kupisz TUTAJ

Serdecznie zapraszam

Paweł Kosmala

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.