Przed nami Dni Cmolasu!
W ten weekend Cmolas zaprasza na świętowanie. W sobotę (23.06) o godz. 18 na stadionie zaplanowano mecz piłki nożnej, w którym księża Diecezji Rzeszowskiej zmierzą się z oldbojami z Cmolasu. Inną atrakcją tego dnia jest wstęp na miejscowy basen za jeden grosz.

W niedzielę (24.06) o godz. 15 na stadionie rozpocznie się prezentacja i wystawa rękodzielników z obszaru Lokalnej Grupy Działania „Lasovia”, czyli z terenu gmin: Cmolas, Niwiska, Ostrów, Tuszów Narodowy i Mielec. W tym czasie na dzieci czekać będą urządzenia rekreacyjne i bogate zaplecze gastronomiczne. O godz. 16 odbędą się gry i zabawy z nagrodami dla dzieci.
Dwie godziny później na scenie odbędą się prezentacje środowisk artystycznych. Następnie zaplanowano koncert hip-hop, w którym wystąpią: Najlepszy Przekaz W Mieście, Woro, Król i Dembuś. O godz. 20 zagra DJ Cristov. Godzinę później wystąpi zespół Disco Polo – Jorrgus. Po tym koncercie odbędzie się pokaz fajerwerków, a na koniec – zabawa taneczna z kapelą Januszki.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.