Powiadomił policję o zamiarze samobójstwa. Teraz stanie przed sądem

Natknęła się na zwłoki mężczyzny na leśnej drodze

Wczoraj około godziny 8 policjanci z użyciem sygnałów świetlnych i dźwiękowych udali się na jedną z ulic w Kolbuszowej. Powód? Zgłoszenie o zamiarze popełnienia samobójstwa.

Jeden z mieszkańców zadzwonił na policję, oświadczając, że jego kuzyn miał zamiar zabić się. Mundurowi udali się więc pod wskazany adres.
Ponieważ nikt nie otwierał tam drzwi, weszli po drabinie na balkon, a stamtąd do domu. W jednym z pokoi zauważyli śpiącego na łóżku mężczyznę.

Zaskoczony 58-latek zaprzeczył informacji o zamiarze popełnienia samobójstwa. Policjanci udali się wiec do zgłaszającego. Nie zastali go jednak w domu.

W związku z tym w kolbuszowskiej komendzie zostaną przeprowadzone czynności wyjaśniające w sprawie o wykroczenie. Zgłaszający odpowie przed sądem za bezpodstawne wezwanie służb.
„Żartownisiowi” grozi za to kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny do 2 500 zł.

Półtora miesiąca temu jeden z mieszkańców Kolbuszowej Dolnej powiadomił policję, że zamierza się zabić. Na miejsce skierowano patrol.

Ponieważ mężczyzna nie odpowiadał na pukanie do drzwi i wezwania mundurowych, na miejsce wezwano straż pożarną… Potem przyznał, że zadzwonił dla żartów i nie miał zamiaru popełniać samobójstwa.
Mieszkaniec Kolbuszowej Dolnej powiadomił policję, że zamierza się zabić

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.