Pomóżmy Rosemerry zawalczyć na podkarpackiej liście przebojów

Grupa RoseMerry, której wokalistką jest Kasia Krawczyk z Kolbuszowej, potrzebuje naszej pomocy. W piątek (22.11) nowy utwór zespołu „Słonie” zadebiutował na podkarpackiej liście przebojów. Od nas zależy, jak długo tam będzie i na którym miejscu będzie się znajdował.
Podkarpacka Scena Przebojów Polskiego Radia Rzeszów to lista najpopularniejszych utworów  z terenu naszego województwa. Tworzą ją słuchacze głosując na swoją ulubioną piosenkę.

Jeśli chcecie, żeby numer „Słonie” zespołu RoseMerry był jak najwyżej na tej liście, powinniście wysłać SMS o treści PSP.ROSEMERRY na numer 71601 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS). Z jednego komputera w ciągu tygodnia można oddać maksymalnie pięć głosów. Więcej na ten temat TUTAJ.

RoseMerry powstał w czerwcu 2018 r. z inicjatywy czworga przyjaciół. W ich muzyce słychać mix rocka i bluesa. Kapela charakteryzuje się też mocnym kobiecym wokalem Kasi Krawczyk. Oprócz niej formację tworzą: Norbert Szarek – gitara, Jakub Bosek – bas i Hubert Bosek – perkusja.
Ponad dwa miesiące temu RoseMerry wygrał prestiżowy konkurs „Rock na Plaży Paprocany 2019″ w Tychach. Niebawem na YouTube pojawi się premiera jego utworu „Słonie”. Można go już posłuchać na antenie Radia Rzeszów, słuchając Podkarpackiej Sceny Przebojów w piątek w godz. 21-23.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.