Policyjny pies tropiący pomógł odnaleźć zaginioną mieszkankę Raniżowa
Szczęśliwie zakończyły się policyjne poszukiwania zaginionej 41-letniej mieszkanki Raniżowa. W odnalezieniu kobiety główną rolę odegrał pies tropiący sprowadzony z Tarnobrzega.

Do zdarzenia doszło w sobotę (25.05) w Raniżowie. Poszukiwania rozpoczęto przed południem – po tym, jak rodzina kobiety zaalarmowała funkcjonariuszy o jej zaginięciu. Jak ustalono, 41-latka wyszła z domu po rodzinnej sprzeczce. Policja informuje, że „zachowanie kobiety wskazywało, że jej życiu może zagrażać niebezpieczeństwo”. Jak można więc się domyślać, zapowiadała odebranie sobie życia.
Policjanci z posterunku w Raniżowie natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzali  miejsca, do których 41-latka mogła pójść i rozmawiali osobami, z którymi mogła nawiązać kontakt. Do poszukiwań wykorzystano przewodnika z psem tropiącym z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Czworonóg podjął trop i po przejściu około 600 metrów doprowadził mundurowych do znajdującej się w zaroślach, nad rzeką kobiety. Mieszkanka Raniżowa cała i zdrowa trafiła pod opiekę swojej rodziny.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.